У неділю 23 грудня після святої Божественної літургії у храмі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної відбулося казкове дійство, присвячене дню святого Миколая. У гості до дітей прийшли казкові герої – лісові звірята, які демонстрували приклад доброго та співчутливого ставлення один до одного. Усі вони знайшли прихисток у теплій рукавичці, бо зігрівало їх тепло душі та чуйність у холодну зимову стужу – такою була повчальна частина казки. Потім діти разом із казковими гостями прикрашали красуню-ялинку іграшками, щоб покликати на своє свято небесного опікуна усіх чемних, добрих та слухняних діток, який приносить їм подарунки та солодощі.

З Божого благословення і за рішенням Святого Синоду  у 2012 році в Українській Автокефальній Православній Церкві Канонічній відбулося чотири архієрейські хіротонії: Архієпископа Житомирського Олександра (Негоденка); Єпископа Фастівсько-Білоцерківського Василія (Нестеренка); Єпископа Буржського Данiїла (Ганєпана); Єпископа Львівсько-Ужгородського, Прикарпатсько-Закарпатського Миколая (Бердюгіна).

26 листопада 2012 року в день Святого Іоана Златоуста у Франції завершилось засідання Святого Синоду Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної, яке відбувалось впродовж трьох днів. У засіданні Святого Синоду взяли участь п`ять архієреїв УАПЦ-К на чолі з Його Святістю Патріархом Мойсеєм.

28 жовтня 2012 року в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної відбулась перша спільна літургія єпископа Житомирського Олександра і єпископа Фастівського Василія з митрополитом Деметріосом (Ставросом Заграфосом) з Греції. Владика Деметріос звернувся до Патріарха Мойсея з проханням бути прийнятим під омофор Його Святості з метою створення православної спільноти з громадян Греції, які мешкають в Україні. Патріарх Мойсей благословив митрополита Деметріоса прибути до міста Київ і розпочати своє служіння у статусі кандидата на прийняття до кліру УАПЦ-К.

18 жовтня 2012 року представники Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної взяли участь у Всеукраїнському форумі сім’ї, який відбувся в київському Будинку вчителя. Церква активно підтримує громадських та політичних діячів, які борються за збереження традиційних християнських сімейних цінностей українського народу. Класичний інститут української сім’ї під впливом "розвиненої Європи" поступово трансформується у небезпечну для християнина форму. Наріжний камінь суспільства - українська родина, може зазнати невиправних змін, підкріплених на законодавчому рівні. Тому з метою збереження християнської сім’ї, для збереження моралі та здоров’я нашого народу небайдужими представниками суспільства було організовано Всеукраїнський форум сім’ї.

14 жовтня 2012 року в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив урочисту літургію на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Вітаю Вас з Різдвом Пресвятої Богородиці! Це свято є вшануванням природи жінки-матері, через яку Бог дарував людям спасіння – для світу народився Ісус Христос! Це свято відкриває нам Марію, як приклад для жінок виконання святої місії - вірного і смиренного служіння Богу і людям на спасіння.