12 липня 2012 року в м. Києві представники Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної взяли участь у засіданні Комісії соціального служіння при Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій (ВРЦІРО). На засіданні були розглянуті концепція та стратегія, розроблені спільними зусиллями Альянсу «Україна без сиріт» та Комісії соціального служіння, про участь Церков і релігійних організацій України в забезпеченні права дитини на виховання в сім’ї та в подоланні соціального сирітства на період 2012-2020 рр.

Найкращим середовищем для становлення дитини є сім’я - батько і мати, на яких Бог поклав основну відповідальність за виховання дітей. Сирітство, за своєю суттю, є не тільки соціальною, але й духовною проблемою. Тому тільки за активної участі Церков та релігійних організацій наша країна може подолати це явище і насправді стати країною без сиріт. Це є необхідним кроком на шляху до духовного оновлення та добробуту нашого суспільства.

Від УАПЦ-К виступила Тамара Осадча й поділилася з присутніми досвідом роботи, що проводиться нашою Церквою. Це допомога багатодітним родинам, відвідування дитячих будинків, читання лекцій в навчальних закладах про роль сім’'ї в вихованні дітей, організація та проведення акцій проти абортів в Україні. Українська Автокефальна Православна Церква Канонічна співпрацює і надалі готова співпрацювати з усіма, хто стає на захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які знаходяться в складних життєвих умовах. Адже кожна дитина має велику цінність і безумовне право на повноцінний розвиток та реалізацію закладеного в неї Творцем потенціалу.