Спільна молитва за захист Божий для кращих доньок та синів народу України

У неділю 29 грудня 2013 року в храмі Преображення Господнього, після завершення Божественної літургії, відбулась спільна молитва духовенства і громади храму за Божий захист для кращих доньок і синів народу України, за правдивих журналістів, за активістів усіх майданів України, за солідарність усіх патріотичних сил в Україні, за їхню консолідацію у боротьбі за вільне і щасливе життя в країні.

Участь у Всеукраїнському віче на благословенному Майдані

У неділю 22 грудня 2013, після звершення Божественної літургії і спільної молитви за зміцнення Божою силою народу України, духовенство та прихожани храму Преображення Господнього приєдналися до Всеукраїнського віче на майдані Незалежності в місті Києві, де зібралися майже 500 тисяч свідомих українців.

Зустріч зі Святим Миколаєм в храмі Преображення Господнього

З великою радістю дорослі і діти зустрічали Святого Миколая у храмі Преображення Господнього, який завітав до них 22 грудня у супроводі Божих Ангелів після звершення Божественної літургії. Щоб отримати такі бажані і довгоочікувані подарунки, дітям потрібно було зробити якнайбільше добрих справ:позбирати і скласти іграшки, розкидані завірюхою, проявити щедрість до інших, пригостивши їх ласощами, прикрасити яблуньку плодами і, звичайно ж, продекламувати заздалегідь вивчений вірш чи заспівати пісню.

Спільна молитва за єдність, стійкість і мудрість народу України

У неділю 22 грудня 2013 року в храмі Преображення Господнього, після звершення Божественної літургії, відбулась спільна молитва духовенства і громади храму за захист майбутніх поколінь від наслідків свавілля і зради чиновниками найвищого рівня інтересів України сьогодні, за єдність і мудрість захисників справедливості, за зміцнення Божою силою народу України.

Участь у Всеукраїнському віче на київському майдані Незалежності

У неділю 15 грудня 2013, після звершення Божественної літургії і спільної молитви за єдність, стійкість і мудрість народу України, духовенство та прихожани храму Преображення Господнього приєдналися до Всеукраїнського віче на майдані Незалежності в місті Києві, де знову зібралося майже мільйон свідомих українців. Люди виступили проти свавілля влади, проти злочинних і жорстоких дій працівників правоохоронних органів, проти вибіркового правосуддя та безкарності справжніх злочинців.

Спільна молитва за єдність, стійкість і мудрість народу України

У неділю 15 грудня 2013 року в храмі Преображення Господнього, після звершення Божественної літургії, відбулась спільна молитва духовенства і громади храму за героїчних захисників Майдану Незалежності в ніч на 11 грудня, за стійкість і мудрість в боротьбі за свої переконання, за єдність в любові, добрі та гідності народу України.

Участь у Всеукраїнському віче на майдані Незалежності

У неділю 8 грудня 2013, після звершення Божественної літургії і спільної молитви за Богом дану нам Батьківщину Україну, духовенство та прихожани храму Преображення Господнього приєдналися до Всеукраїнського віче на київському майдані Незалежності щоб бути разом з народом України, щоб разом молитися і діяти відповідно зі словами гімну нашої незалежної держави:

...Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.