У День Святого Миколая в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної відбулася святкова Божественна Літургія.

19 серпня 2010 року в місті Києві, в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної, єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив урочисту літургію на честь одного з дванадцяти головних християнських свят православного чину служіння - Преображення Господнього.

У неділю, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, духовенство та вірні УАПЦ-К звершили Хресний хід центральними вулицями столиці України - міста Києва на захист прав ненародженої дитини, проти свідомого вбивства матерями своїх дітей - проти абортів.

Воскресіння день - просвітимось люди, Пасха, Господня Пасха, Бо від смерті до життя, від землі до неба, Христос Бог перевів нас, Що пісню перемоги співаємо. Христос Воскрес із мертвих!

В канун Святого Воскресіння Господнього в місті Києві відбулась визначна подія для духовенства і вірян Божої Церкви - було встановлено купол і святий хрест на Кафедральному Соборі "Преображення Господнього" Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної.

У неділю, 14 березня духовенство та віряни УАПЦ-К звершили Хресний хід центральними вулицями столиці України - міста Києва в протест проти дискримінації Божої Церкви.

У Прощену неділю, напередодні Великого посту духовенство та віряни УАПЦ-К звершили Хресний хід центральними вулицями столиці України - міста Києва проти духовного зубожіння Українського народу та проти гоніння Божої Церкви.