Чернець і біс"Чернець і біс" - дивіться онлайн фільм, в основі сюжету якого лежить фантастична історія першої половини XIX століття. У чоловічому монастирі з'являється новий насельник Іван Семенович. Але разом з монахом в монастир проникають темні сили, які матеріалізуються в особі Легіону (так він представився Івану) ...

Злікувати страх"Злікувати страх" - дивіться онлайн фільм, в основі сюжету якого лежить драматична доля великого хірурга, священнослужителя і жертви політичних репресій - В. Ф. Войно-Ясенецького (Святителя Луки). Талановитий лікар, людина глибокої віри, він успішно лікував і душу і тіло людей; в самі безбожні часи не поступався своєю совістю.

Туринська плащаниця. Нові відкриття

Документальний фільм "Туринська плащаниця. Нові відкриття" аналізує результати найновішого дослідження Туринської плащаниці – полотна, в яке, по переказам, було замотано Ісуса Христа під час поховання, і яка по сьогоднішні викликає суперечки між вченими, віруючими і істориками.

Св. Іоанн Златоуст

Людина на цій землі – подорожній, але труди її можуть жити у віках. Уже більше п’ятнадцяти століть хвилюють людські серця слова святителя Іоанна Златоуста. Його твори, як і тисячу літ тому, змушують читача глибоко замислитися і викликають сльози покаяння.

Історія свята Покрови Пресвятої Богородиці

У фільмі "Історія свята Покрови Пресвятої Богородиці" розповідається про явище Андрію, юродивому юродивому, Божої Матері у Влахернському храмі в Константинополі, в якому зберігалася риза Божої Матері.

Чудесний улов

Програма "Сторінки Євангеліє", що підготовлена телекомпаниєю Глас, розповідає про чудесний улов риби у Галілеї що передував покликанню перших учнів для євангельської проповіді. Чому Ісус Христос обрав саме простих рибалок, неграмотних і бідних? Відповіді – у фільмі, що тлумачить цей уривок зі Святого письма.

Чудеса Ісуса на Галілейському морі

Програма "Сторінки Євангеліє", що підготовлена телекомпаниєю Глас, розповідає про чудеса Ісуса на Галілейському морі, розкриває значення дива утихомирення бурі та дива ходіння по воді. Аналізується кожне слово цих епізодів, подається тлумачення провідних біблеїстів світу.