Страсті Христові"Страсті Христові" - дивитись онлайн фільм, де спробували детально відтворити останні 24 години земного життя Ісуса Христа. Дія починається в Гефсиманському саду, куди Ісус прийшов помолитися після таємної вечері. Ісус чинить опір спокусам, яким піддає його сатана. Після зради, арешту, знущань катів, Ісуса розпинають на Голгофі, де він проходить через останню спокусу: страх, що Отець його покинув. Він долає цей страх, дивиться на свою матір Марію і вимовляє слова, які може зрозуміти до кінця тільки вона: «Відбулося».

Чернець і біс"Чернець і біс" - дивіться онлайн фільм, в основі сюжету якого лежить фантастична історія першої половини XIX століття. У чоловічому монастирі з'являється новий насельник Іван Семенович. Але разом з монахом в монастир проникають темні сили, які матеріалізуються в особі Легіону (так він представився Івану) ...

Злікувати страх"Злікувати страх" - дивіться онлайн фільм, в основі сюжету якого лежить драматична доля великого хірурга, священнослужителя і жертви політичних репресій - В. Ф. Войно-Ясенецького (Святителя Луки). Талановитий лікар, людина глибокої віри, він успішно лікував і душу і тіло людей; в самі безбожні часи не поступався своєю совістю.

Туринська плащаниця. Нові відкриття

Документальний фільм "Туринська плащаниця. Нові відкриття" аналізує результати найновішого дослідження Туринської плащаниці – полотна, в яке, по переказам, було замотано Ісуса Христа під час поховання, і яка по сьогоднішні викликає суперечки між вченими, віруючими і істориками.

Св. Іоанн Златоуст

Людина на цій землі – подорожній, але труди її можуть жити у віках. Уже більше п’ятнадцяти століть хвилюють людські серця слова святителя Іоанна Златоуста. Його твори, як і тисячу літ тому, змушують читача глибоко замислитися і викликають сльози покаяння.

Історія свята Покрови Пресвятої Богородиці

У фільмі "Історія свята Покрови Пресвятої Богородиці" розповідається про явище Андрію, юродивому юродивому, Божої Матері у Влахернському храмі в Константинополі, в якому зберігалася риза Божої Матері.

Чудесний улов

Програма "Сторінки Євангеліє", що підготовлена телекомпаниєю Глас, розповідає про чудесний улов риби у Галілеї що передував покликанню перших учнів для євангельської проповіді. Чому Ісус Христос обрав саме простих рибалок, неграмотних і бідних? Відповіді – у фільмі, що тлумачить цей уривок зі Святого письма.