З Божого благословення і за рішенням Святого Синоду   у 2012 році в Українській Автокефальній Православній Церкві Канонічній відбулося чотири архієрейські хіротонії:

• Архієпископа Житомирського Олександра (Негоденка);
  • Єпископа Фастівсько-Білоцерківського Василія (Нестеренка);
  • Єпископа Буржського Данiїла (Ганєпана);
  • Єпископа Львівсько-Ужгородського, Прикарпатсько-Закарпатського Миколая (Бердюгіна).

Упродовж 2012 року до кліру УАПЦ-К було прийнято три архієреї, один з них у статусі кандидата:

• Єпископ Коронадальський та провіції Південної Катабато Пилип (Ritche V. Buenavides);
  • Єпископ Батський та всієї Екваторіальної Гвінеї Агафангел (Juan Nguema Edjang Akoma);
  • Митрополит Афінський, Патріарший адміністратор Греції Деметріос (Ставрос Заграфос).

Наприкінці 2012 року, після розгляду на Святому Синоді, було задоволено прохання Преосвященішого Хор-єпископа Ужгородського і Закарпатського Василія (Томинця) про заслужену пенсійну відпустку через напружену працю останніх років, яка позначилася на його здоров'ї. Владика Василій отримав благословення відійти від справ, пов’язаних з керуванням єпархією, але за ним залишилося право у статусі почесного єпископа брати участь у богослужіннях, нести слово Боже і наставляти вірних.

Архієпископ Житомирський, Вікарій Київський Олександр

У неділю 25 листопада 2012 року під час святкування Божественної літургії в храмі Святої Катерини в місті Неї-ан-Сансерр, що у Франції,   Мойсей, Патріарх Київський і всієї Руси-України, у співслужінні з   Деметріосом, Митрополитом Афінським, через звершення святої хіротонії висвятив преосвященішого хор-єпископа Олександра (Негоденка) в сан єпископа. Одночасно за рішенням Святого Синоду владика Олександр був возведений у чин архієпископа і призначений Архієпископом Житомирським, Вікарієм Київським.

Єпископ Фастівсько-Білоцерківський, Вікарій Київський Василій

У неділю 25 листопада 2012 року під час святкування Божественної літургії в храмі Святої Катерини в місті Неї-ан-Сансерр, що у Франції,  Мойсей, Патріарх Київський і всієї Руси-України, у співслужінні з   Олександром, Архієпископом Житомирським, з  Деметріосом, Митрополитом Афінським, через звершення святої хіротонії висвятив преосвященішого хор-єпископа Василія (Нестеренка) в сан єпископа та призначив Єпископом Фастівсько-Білоцерківським, Вікарієм Київським.

Єпископ Буржський, Патріарший адміністратор Франції Даниїл

У неділю 25 листопада 2012 року під час святкування Божественної літургії в храмі Святої Катерини в місті Неї-ан-Сансерр, що у Франції,   Мойсей, Патріарх Київський і всієї Руси-України, у співслужінні з  Олександром, Архієпископом Житомирським, з   Деметріусом, Митрополитом Афінським, з   Василієм, Єпископом Фастівсько-Білоцерківським, через звершення святої хіротонії висвятив  архімандрита Даниїла (Ганєпана) в сан єпископа і призначив його Єпископом Буржським та Патріаршим адміністратором Франції.

Під час хіротонії єпископа Даниїла храм Святої Катерини був переповнений вірними. Були також присутні представники влади і преси. Останні висвітлили цю подію, як визначну в цілому для Православної Церкви Франції, бо відбулася канонічна висвята архімандрита Даниїла в єпископа чотирма канонічними архієреями, спадкоємцями єпископальних ліній Святого Апостола Петра і Святого Апостола Павла, для розвитку Божої Церкви у Франції.

Єпископ Львівсько-Ужгородський, Прикарпатсько-Закарпатський Миколай

У неділю 9 грудня 2012 року під час святкування Божественної літургії в храмі Преображення Господнього в місті Київ, столиці України,  Собором єпископів на чолі з  Олександром, Архієпископом Житомирським, у співслужінні з   Деметріосом, Митрополитом Афінським, з   Василієм, Єпископом Фастівсько-Білоцерківським, за участю Хор-єпископа Ужгородського і Закарпатського Василія, через звершення святої хіротонії було висвячено   протоієрея Миколая (Бердюгіна) в сан єпископа. Патріарх Мойсей призначив владику Миколая Керуючим Єпископом Львівсько-Ужгородським, Прикарпатсько-Закарпатським.

Єпископ Коронадальський та провіції Південної Катабато Пилип

15 лютого 2012 року після розгляду на засіданні Святого Синоду Патріарх Мойсей підписав указ про прийняття до кліру УАПЦ-К Преосвященішого Пилипа (Ritche V. Buenavides) з Філіппін з титулом Єпископ Коронадальський та провінції Південної Катабато.

Професор, доктор богослов`я, Преосвященіший Єпископ Пилип заснував школу для бідних і присвятив своє місіонерське служіння опікуванню дітей. Школа працює вже п`ятий рік і надає безкоштовну освіту щорічно майже 100 дітям дошкільного віку.

Єпископ Батський та Всієї Екваторіальної Гвінеї Агафангел

24 травня 2012 року за згодою Святого Синоду  Патріарх Мойсей підписав указ про прийняття до кліру УАПЦ-К Преосвященішого Агафангела (Juan Nguema Edjang Akoma) з титулом Єпископ Батський та Всієї Екваторіальної Гвінеї.

Єпископ Агафангел присвячує своє місіонерське служіння розповсюдженню Православної віри в Екваторіальній Гвінеї. Його стараннями було збудовано церкву. Кількість вірних постійно зростає завдяки духовному піклуванню священиків під керівництвом єпископа Агафангела.

Митрополит Афінський, Патріарший адміністратор Греції Деметріос

21 вересня 2012 року, після обговорення на засіданні Святого Синоду,  Патріарх Мойсей благословив  Деметріоса (Ставроса Заграфоса) прибути до міста Київ у статусі кандидата на прийняття до кліру УАПЦ-К з титулом Митрополит Афінський, Патріарший адміністратор Греції.

Митрополит Деметріос є спадкоємцем єпископальної лінії висвят від Святого Апостола Павла, служив під омофором Вселенського Патріарха Варфоломія, отримав відпускну грамоту, був висвячений у єпископи і возведений у чин митрополита в Грецькій Православній Церкві. Владика Деметріос звернувся до  Патріарха Мойсея з проханням бути прийнятим під його омофор з метою створення православної спільноти з громадян Греції, які мешкають в Україні.