Як Ісусова молитва оберігає нас сьогоднішніх

Господь наш Ісус Христос завжди з нами, Він турбується за нас і посилає благодать на дітей Своїх. Навіть напередодні Своїх страждань і смерті, у той час, коли відбувалася Таємна вечеря, коли залишилися лише ті, які для спасіння збережені були, Ісус Христос просить Бога за них:

… Я прославив Тебе на землі, довершив Я те діло, що Ти дав Мені виконати. І тепер прослав, Отче, Мене Сам у Себе тією славою, яку в Тебе Я мав, поки світ не постав. Я Ім'я Твоє виявив людям, що Мені Ти із світу їх дав. Твоїми були вони, і Ти дав їх Мені, і вони зберегли Твоє слово. Тепер пізнали вони, що все те, що Ти Мені дав, від Тебе походить, бо слова, що дав Ти Мені, Я їм передав, і вони прийняли й зрозуміли правдиво, що Я вийшов від Тебе, і ввірували, що послав Ти Мене. Я благаю за них … Та не тільки за них Я благаю, а й за тих, що ради їхнього слова ввірують у Мене, щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони …

Ін., XVII: 4-9, 20-21

Господь Ісус Христос, душа Його, була ще до сотворіння Землі, до сотворіння людей. І Він знав, куди Він повертається – до Бога. Це була Його праця, Він прийшов на Землю і виконав Свою місію. А тепер місію повинні продовжити Його учні, які ходили за Ним більше трьох років, які слухали Його слова і які слова ці зберегли. А щоб вони змогли пройти всі іспити і донести ці слова людям, на 50-й день після Воскресіння Христового сила Божа у вигляді вогняних язиків зійшла на учнів Ісуса Христа. І вони виконали свою місію, передали знання людям – все, що вони бачили, все, що вони чули. Божою волею вони заговорили навіть іншими мовами, яких не знали до цього, щоб кожен, хто їх почує, зрозумів Слово Боже. Дух Святий уже промовляв через них. Вони були сильні, вони були мужні і вони вже виконували волю Отця, як виконував її Сам Ісус Христос.

Сьогодні ми можемо бути послідовниками Ісуса, якими були Його апостоли – перші учні Ісуса Христа, тому що цей Божий вогонь, Дух Святий, сходить і на нас. Дух Святий сходить на кожну людину через священиків під час Таїнства хрещення і кожен раз, коли ми приходимо до церкви, молимось і приймаємо Святі Дари. Щоб бути з Богом, щоб спасати свою душу і своїх близьких, потрібно підтримувати цей Божий вогонь в своїй душі. І тоді світ навколо буде змінюватися на краще, бо Ісус Христос буде в нас, а ми будемо в Ньому.