5 січня 2013 року напередодні Різдва Христового в Ужгороді духовенством та вірними Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної разом з небайдужими до людських проблем громадянами міста було організовано і проведено благодійну акцію - безкоштовні обіди для нужденних. Під час проведення акції всі бажаючі мали змогу поїсти гарячих смачних страв, зігріти своє тіло і свою душу.

Акція проводиться вже втретє і має на меті допомагати тим людям, які в силу життєвих обставин опинилися у скруті та потребують фізичної і духовної підтримки. А головна місія Церкви як представництва Бога на Землі допомагати нужденним людям і словом, і ділом. Господь Ісус Христос навчав:

"Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили."

(Мт.25:40)