Спільна молитва за Богом дану нам Батьківщину Україну

У неділю 8 грудня 2013 року в храмі Преображення Господнього, після звершення Божественної літургії, відбулась спільна молитва духовенства і громади храму за Божу допомогу в перешкоджанні збройного наступу на людей, за духовне очищення народних лідерів і за їх мудрість, за мирне врегулювання складної ситуації в країні, за Богом дану нам Батьківщину  Україну і за добре майбутнє для українців.

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, долю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, усім, хто вдається до Тебе з благанням, ласку Твою подай. Благаємо Тебе, Боже, за братів і сестер наших, за вдовиць, за сиріт, за калік і немічних, і за тих, що Твого милосердя та допомоги Твоєї потребують. З’єднай нас усіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб усі люди, як брати, славили величне ім’я Твоє завжди, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.