Зранку 21 липня 2012 року духовенство та вірні Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної здійснили благословенний Богом екологічний десант, прибравши від сміття зону відпочинку жителів району Осокорки в місті Києві.

З радістю та завзяттям громада працювала задля приємного відпочинку незнайомих їм людей у спекотний літній день біля живописного озера. Так через щирі і відриті серця Господь працює в цьому світі, надихаючи їх на добрі справи і допомогу людям. І така праця по-справжньму робить нас щасливими. Бо, віддаючи від щирості своєї душі, ми наповнюємося Божою благодаттю, яка дарує відчуття щастя і радості.

Бог через нас, Божих дітей, будує Царство Своє на Землі. Наше тіло – храм Духа Святого - дано нам для того, щоб ми послужили на землі для Божих справ. Нашими руками Бог прибирає землю, нашими ногами Він ходить до людей, які потребують допомоги, нашими устами Він втішає їх, нашими серцями він співчуває їм, нашими очима він бачить того, кому потрібна допомога…

Сьогодні у світі дуже багато бруду - як фізичного, так і духовного. Тому працюймо разом з Господом, очищаймо нашу Землю. Кожною своєю справою в ім’я Бога задля блага людей ми наближаємо той час, коли Царство Боже прийде в нашу країну, прийде в цей світ.