17 квітня 2011 року в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив Святу Божественну Літургію на честь дня Входу Господнього до Ієрусалиму.

Вхід Господній до Ієрусалиму є входом на дорогу страждання, на яку ступив Господь у земній славі Своїй, знаючи, що чекатиме Його наступні шість днів, які наруги, наклепи та неймовірні муки Він знесе заради спасіння людства. І ми знову, як і раніше, вітаємо Спасителя зеленим віттям, яке несемо до храму. Та перш за все ми вітаємо Його в наших душах, у наших серцях, вигукуючи: "Осанна! Благословенний, хто йде в Ім'я Господнє!" Бо Господь вказує нам шлях, різний для кожного, але той, що веде до єдиної мети. Заради цього Він і прийшов на Землю, за це приніс Себе в жертву - і став для кожного свідомого християнина тими відкритими дверима спасіння, за якими нас чекає Царство Небесне.