12 червня 2011 року в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив Божественну літургію на честь Дня Святої Трійці.

У цей день Всевишній розкрив Себе людству в трьох іпостасях: Бога-Отця, Бога-Сина і Святого Духа, благословляючи вірних такими безцінними дарами зі Своєї незліченної милості, як Мудрість, Любов, Дух Життя. Ці святі Дари ми впроваджуємо у власному житті, освітлюючи не тільки свій спасительний шлях, а й шлях ближніх своїх.

За традицією, під час Святої літургії було освячене зілля, яке вірні понесли до своїх домівок як знак Божого благословення .