У святкові дні на честь Святого Миколая вірні Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної просто неба на вулицях міста Києва створили для дітей і їхніх батьків казку, яка навчала добру і наповнювала радістю. Святий Миколай разом з Божими Ангелами слухав пісеньки й віршики малечі та дарував їм подаруночки, а дітки обіцяли бути чемними і слухняними. Холодна погода не стала на заваді веселощам, а вогонь добрих сердець зігрівав маленьких киян і множив Господнє світло на Землі.

18 грудня 2011 року, напередодні Дня Святого Миколая, в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної по закінченню Божественної літургії дорослі і малеча стали учасниками казкового дійства, присвяченого прекрасному святу добра і любові до ближнього. Святий Миколай разом з Божими Ангелами подарували всім присутнім незабутні хвилини радості й щастя. Казкова вистава нагадала кожному про ті чесноти, які повинна розвивати в собі не тільки маленька, але й доросла людина, щоб бути записаною в книгу життя та мати Боже благословення для себе і своєї родини.

Життя кожної людини з Божого благословення починається у лоні матері. Українська Автокефальна Православна Церква Канонічна послідовно і цілеспрямовано через просвітницькі заходи допомагає людям усвідомити цінність дарованого Богом життя і беззаперечне право дитини на народження.

14 жовтня 2011 року в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив урочисту літургію на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці.

19 серпня 2011 року в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив урочисту літургію на честь Преображення Господнього. Всі присутні відчували особливість молитви і цього свята - свята храму, збудованого зі щирою любов'ю і глибокою вірою у спасіння людей, у пробудження їхньої Божественної природи.

12 липня 2011 року у Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив урочисту літургію на честь святих апостолів Гоподніх Петра і Павла.

12 червня 2011 року в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив Божественну літургію на честь Дня Святої Трійці.