У День Святого Миколая в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної відбулася святкова Божественна Літургія.

Після урочистого Богослужіння до дітей, які прийшли до храму разом з родинами, завітав сам Святий Миколай зі світлокрилими анголами. Діти розповідали йому вірші, доводили, що вміють робити добрі справи. У храмі звучали мелодії скрипки і флейти, лунав веселий дитячий сміх. Дорослі залюбки брали участь в захоплюючих іграх разом з малюками.

Святий Миколай був дуже щедрий. Кожен хлопчик і дівчинка отримали від нього дари і обов'язково різочку. Саме вона повинна нагадувати малечі, що потрібно завжди бути чемним, щоб і наступного року заробити небесні гостинці від Святого Миколая.

Насамкінець діти також зробили подарунки щедрому гостю - кожен приніс власний малюнок, щоб Святий Чудотворець загостив до них і через рік.