В канун Святого Воскресіння Господнього в місті Києві відбулась визначна подія для духовенства і вірян Божої Церкви - було встановлено купол і святий хрест на Кафедральному Соборі "Преображення Господнього" Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної.

Свята Церква продовжує розвиватися, будувати Храми і нести світло Божого слова людям. Будівництво Кафедрального Собору тривало три з половиною роки. На протязі цього часу держава не допомогла, а лише спостерігала, як корумповані чиновників творять беззаконня і всіляко перешкоджають Божій справі.

Але цей Храм будував сам Господь через своїх вірних дітей на землі.

Будував через їхні серця і їх руками.

Ми віримо, що в Святий День Воскресіння Господнього, Господь Воскресне в наших серцях і оселиться в святих стінах нового Храму, щоб перебувати там в віках.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!