Прозріння – крок до перемогиі

Сьогодні весь світ спостерігає за подіями в Україні і намагається збагнути чим це загрожує світовій спільноті в подальшому. А в Україні люди приходять до церков і просять у Господа, щоб Він відкрив очі незрячі, щоб всі люди побачили істину і зрозуміли що відбувається. Але через те, що віра дуже мала в нашому народі, Господь посилає нам такі випробовування. Якби всі люди молилися, якби вірили більше в добро, в справедливість – в Господа, то було б менше жертв, менше крові. Але сталось інакше – прийшов час, коли Господь не міг вже терпіти того зла, тої несправедливості, тої корупції, які царювали в Україні. І через своїх дітей Божих Господь вигнав найбільшого корупціонера з нашої країни. Але інші залишились, і ця боротьба продовжується.

Ми повинні розуміти, що за наші гріхи, за наше нерозуміння Божої істини, все це відбувається. Тому нам в першу чергу треба молитися і за себе, і за всіх Божих дітей, щоб Господь розкривав всім очі, і щоб ми розуміли над чим треба працювати, і за що в першу чергу треба молитися. А працювати для перемоги і молитися треба всім.

Коли десь знаходишся чи просто йдеш по вулиці і бачиш, що деякі люди веселяться, відпочивають і не думають про тих наших братів, які зараз захищають нашу країну зі зброєю в руках, які гинуть, які поранені лежать в госпіталях – стає дуже сумно. Бо ми повинні, вся країна повинна, думати за них, допомагати їм, молитися за них.

В Євангелії від Матвія розповідається, як Господь зцілив двох сліпців, і вони пішли і привели до Нього одержимого, біснуватого, німого. Господь вигнав із нього біса і він заговорив. Так і ми повинні молитися, щоб Господь дав сліпцям в Україні прозріння і вигнав бісів з тих людей, які були одержимі, які кричали: «Нам України не потрібно, нам потрібно відділитися, нам потрібна Росія». Вони не розуміли, що робили, вони не розуміли, що підтримували зло. І зараз ці люди, ці сепаратисти, які знаходяться на Сході, вони вже потихеньку усвідомлюють, що накоїли – вони вже прозрівають потихеньку. Але ще багато є і незрячих.

Тому наша молитва повинна бути направлена весь час на таких незрячих. Щоб Господь розширяв Майдан, який переміг в Києві. Щоб він розширився на всю країну, щоб він переміг у всій країні зло, несправедливість, корупцію. Щоб ми розуміли, що все, що написано в Біблії, що все то – відбудеться. Що всі слова, яких вчив Господь, всі вони істина і всі вони справдяться.

Господь говорив, що не можна служити двом панам – Богу і мамоні. Ми бачимо, що як багато людей служило мамоні. І вони біля нас знаходяться. І зразу Господь показує, що не мамона головне. Що треба працювати не для того, щоб заробити більше грошей, а для того, щоб будувати Царство Небесне на Землі. Щоб будувати навколо себе гармонію, спокій, а все інше, каже Господь, вам додасться. Ми повинні розуміти це. А інакше – стається те, що зараз відбувається в нашій країні.

Тому ми повинні працювати весь час, думати, і весь час свої помисли і свої молитви направляти на те, щоб Господь очистив усю нашу країну, щоб ми почали будувати справжнє суспільство доброти, злагоди, щирості, щоб не було у нас зла, щоб не було ніякої корупції.

І все те, що зараз відбувається, що люди гинуть за правду, за ближнього, за Україну – , вони спасаються. Господь говорив: «Хто душу свою віддасть за Мене і Євангеліє, той буде спасенний, а хто її буде берегти, той її втратить».

І ще ми повинні пам'ятати, що все відбувається по волі Божій. І тільки через нашу слабкість, через те, що ми не розуміємо до кінця Бога, відбуваються такі речі. Тому ми завжди повинні бути з Богом і допомагати іншим нашим ближнім укріплюватися у вірі, щоб Господь відкрив їм очі.