Святкування зі Святим Миколаєм в храмі Преображення Господнього

Справжнє свято радості і добра відбулось 21 грудня 2014 року в храмі Преображення Господнього після звершення Божественної Літургії. І дітлахи, і дорослі відчували себе в центрі уваги Божих Ангелів і Святого Миколая, який завітав до храму з нагоди свого дня народження, щоб привітати всіх добрих і чемних діточок Божих з початком Новорічних свят та наближенням Різдва Христового.

Свято почалось з веселих розваг: дітки разом з Божими Ангелами із захопленням грали в пухнасті ватні «сніжки», малювали листівку для Святого Миколая і прикрашали ялинку власноруч зробленими іграшками. Потім вітали дорослих зі святом і пригощали їх цукерками.

Нарешті з’явився Святий Миколай. Дітки наввипередки розповідали йому віршики, співали пісні та отримували в нагороду подаруночки. Спостереження за стараннями дітлахів приносило надзвичайне задоволення дорослим.

Наприкінці свята дітки й дорослі разом зі Святим Миколаєм та Божими Ангелами водили веселий хоровод і співали пісні. А ще пригощалися дуже смачним святковим печивом – миколайчиками і пряниковим будиночком, які спекли і прикрасили кольоровою глазур’ю диякон Олександр і отець Максим.

Велика подяка всім, хто долучився до створення веселого і дуже смачного свята добра для громади – Дня Святого Миколая.

Хай Господь благословляє нас всіх і робить світ краще через наші добрі серця.

Зі Святом!