У Святий Вечір 6 січня 2014 року в храмі Преображення Господнього У Святий Вечір 6 січня 2014 року в храмі Преображення Господнього єпископ Василій у співслужінні з єпископом Миколаєм звершив урочистий молебень, під час якого були освячені п'ять хлібів, вино, олива, пшениця, кутя, риба та інші дари Божі для святкування народження Спасителя нашого Ісуса Христа. Наприкінці молебню єпископи, священики і вірні вклонилися перед Різдвяним Вертепом з подякою до Господа за Його народження в цьому світі задля спасіння людства.

«Різдво Твоє, Христе Боже наш, увесь світ осяяло світлом пізнання...»

Після Богослужіння відбулося театралізоване дійство, створене на основі Святого Євангелія.

Закінчилося свято, за давнім християнським звичаєм, Святою вечерею. Спочатку, як і належить, куштували кутю, яку приготувала кожна господиня на свій смак і за власним рецептом. А духовенство вітало усіх вірних зі святом, бажало миру і добра, щоб зірка Вифлеємська освітлювала шлях кожного до Небесного Отця і дари Духа Святого сходили на Його вірних.

Христос народився! Славімо Його!