Ранком 7 січня 2013 року в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Фастівський Василій у співслужінні з єпископом Львівсько-Ужгородський Миколаєм звершив урочисту Божественну Літургію на честь Різдва Христового.

Особливо благословенною є свята молитва у день народження Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Бо в цей день дві тисячі років тому у людський світ прийшов Син Божий – Ісус Христос. Отець Небесний виконав Свою обіцянку, яку неодноразово повторював через пророків у Старому Заповіті, - послати Спасителя світу.

«Ось Діва в утробі зачне, і Сина народить, і назвуть Його йменням Еммануїл, що в перекладі є: з нами Бог»

(Ісаїя, 7:14).

Спаситель світу народився як звичайна людина у печері біля Вифлеєма, куди пастухи заганяли в негоду своїх овець. Але Його Різдво стало найвеличнішою життєстверджуючою подією для людей з часів гріхопадіння на землі. Бо кожна жива душа, яка знайшла Ісуса Христа, віднині знає, що людина не самотній подорожній у чорній космічній пустелі, а Дитя Боже, Дитя сокровенного і неосяжного Творця, співучасник Божественних задумів – і це наповнює наше життя радістю, красою і сенсом. І з року в рік у святий день Різдва Христового з милості Божої відбувається диво оновлення людських душ, вони наповнюються радістю й благими помислами, прагненням добра й любові, щастя й злагоди.

Вітаймо один одного, співаймо разом різдвяні колядки і хай ці благословенні дні залишаться в наших душах назавжди!

Христос народився! Славімо Його!

Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом,
зігріє вам сердце Різдвяним теплом.
Хай радість, кохання наповнять ваш дім,
оселяться щастя та спокій у нім!
Христос ся рождає! Славімо його!