У Хрестопоклонну неділю 18 березня 2012 року в місті Києві у Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив святу Божественну літургію і закликав вірних слухати і виконувати настанови Господа нашого Ісуса Христа:

"Коли хоче хто йти за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме хреста свого та й йде за Мною! Бо хто хоче душу свою зберегти, той погубить її, а хто згубить душу свою ради Мене та Євангелії, той збереже її. " (Марка 8:34).

На завершення Святої Літургії для поклоніння відбулося винесення Животворящого Хреста. Духовенство і вірні з великою шаною вклонялися Святому Хресту і дякували Богу за Його безкінечну любов до нас, дякували Господу нашому Ісусу Христу за Його страждання заради спасіння наших душ: "Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і Святе Воскресіння Твоє славимо".

Сьогодні, як і впродовж багатьох століть, Животворящий Хрест допомагає і оберігає кожного, хто щиро вірує і йде за Ісусом Спасителем, йде за Його вченням, йде за Божою Істиною.