3 квітня 2011 року, наприкінці четвертого тижня Великого посту, у Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної єпископ Фастівський Василій у співслужінні з єпископом Ужгородським Василієм звершив святу Божественну літургію, по закінченню якої було здійснене таїнство соборування вірних для зцілення душі та тіла кожного, хто зі щирим проханням у серці звертався до Бога та з вірою в Його нескінченну милість до нас, людей, підходив під помазання святим єлеєм.

"Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви,
і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім'я,
і молитва віри вздоровить недужого, і Господь його підійме,
а коли він гріхи був учинив, то вони йому простяться."

(Як. 5:14, 15)

Господь дарує новий шанс та Його святу допомогу розпочати нове життя тій людині, яка усвідомила свої помилки перед Божественною Справедливістю і яка має намір змінити своє життя. Щоб їй бути дійсно дитиною Божою, для якої Господь завжди тримає двері Царства Небесного відчиненими, і через які на людину сходить Його благодать, що має в собі дар зцілення для спраглої Божої душі.