У неділю, 31 січня духовенство та віряни УАПЦ-К звершили Хресний хід центральними вулицями столиці України -  міста Києва в протест проти дискримінації Божої Церкви.

У 2002 році відбулось повернення через Владику Мойсея з діаспори в Україну канонічної  гілки УАПЦ. Провладні церковні діячі сприйняли це як загрозу їх статусу і статусу їх церковної організації. І з того часу за розвитком Божої Церкви в Україні спостерігали спецслужби, які ще за радянських часів мали тісну співпрацю з кремлівською православною церквою. Тому і методи впливу залишились старі - кегебіські: неугодну церкву не реєструють, оббріхують і переслідують (з інтерв'ю Філарета Денисенко...).

Вісім років відбувається дискримінація УАПЦ-К. Вісім років, порушуючи закони України, не виконуючи рішення суду, який зобов'язав надати реєстрацію церкви, УАПЦ-К залишається офіційно невизнаною владою України (докладніше...).

Ми звертаємось до всіх людей доброї волі, до всіх чесних українців, моліться з нами, боріться з нами! Щоб не було в Україні скривджених за віру, за любов до Бога, щоб захистити Божого проповідника і Божу Церкву!

Хай Господь нас благословить і хай Архангел Михаїл нас захистить.

Сила Божа переможе!