19 серпня 2010 року в місті Києві, в Кафедральному соборі Преображення Господнього Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної, єпископ Житомирський Олександр у співслужінні з єпископом Фастівським Василієм звершив урочисту літургію на честь одного з дванадцяти головних християнських свят православного чину служіння - Преображення Господнього.

Господь збудував свій храм Преображення Господнього для України, щоби преобразити Україну, а вороги намагаються його завалити.

Господь преобразився на горі Фавор і цим показав нам усім: хто увірує і піде за Його спасительним ученням, теж преобразиться і стане подібний Ангелам, що на Небесах.

Такого преображення вірні і духовенство Божої Церкви бажають людям всієї України.

Тоді преобразиться вся Україна і стане щаслива країна.

Амінь.